تعمیر محصولات اپل در اروپا و کانادا

تعمیر محصولات اپل در اروپا و کانادا

اپل شرکت‌های مستقل بیشتری را وارد برنامه‌ی تعمیر مستقل دستگاه‌های خود می‌کند که اکثر آن‌ها در کانادا و اروپا فعال هستند. بر طبق این خبر با مجوز شرکت اپل شرکت های مستقل نیز امکان تعمیر محصولات اپل را دارند.

تعمیر محصولات اپل در اروپا و کانادا

 

 

تعمیرات گوشی اپل در کانادا و اروپا

جدا کننده

 

تعمیر گوشی آیفون در اروپا

برنامه‌ی اهدای مجوز تعمیر آیفون، به‌نام Independent Repair Provider Program شناخته می‌شود. کوپرتینویی‌ها تصمیم دارند تا برنامه را به کانادا و ۳۲ کشور اروپایی گسترش دهند. تصمیم اخیر آن‌ها به‌معنای ارائه‌ی خدمات بیشتر و آسان‌تر برای کاربران آیفون خواهد بود. اپل در صفحه‌‌ای اختصاصی در وب‌سایت رسمی، مراکز تعمیر مجاز آیفون را نمایش می‌دهد که فعلا تنها مراکز موجود در ایالات متحده در آن دیده می‌شوند.(تعمیر محصولات اپل در اروپا و کانادا)

بیشتر بخوانید » مرکز تعمیرات گوشی اپل

 

تعمیر محصولات اپل در اروپا و کانادا

تعمیر گوشی آیفون در کانادا

مراکزی که مجوز تعمیر آیفون را از اپل دریافت می‌کنند، باید پیش‌نیازهایی را برای ارائه‌ی خدمات به کاربران رعایت کنند. به‌عنوان مثال با تعمیر در این مراکز، مطمئن خواهید بود که تنها دستورالعمل‌های تعمیر، ابزار و قطعات اصلی اپل در فرایند تعمیر استفاده می‌شوند. نکته‌ی جالب‌توجه اینکه شرکت‌های متقاضی تعمیرات مستقل، در روندی رایگان با آموزش رایگان، مجوز اپل را دریافت می‌کنند. برنامه‌ی آموزشی شامل ارائه‌ی محتوای فنی و آموزشی به تکنسین‌های شرکت متقاضی می‌شود. سپس با یک آزمون آنلاین، مهارت تکنسین‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد. تکنسین‌ها و مراکز، برای هر دستگاه باید مجوز جدا دریافت کنند و هر مجوز، باید به‌صورت سالانه تمدید شود.

منبع gsmarena

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *