قابلیت شخصی سازی میموجی در اپل

قابلیت شخصی سازی میموجی در اپل
گزینه‌های جدید ازجمله مدل‌ مو و ماسک صورت و دستمال سر به میموجی‌های اپل افزوده می‌شوند که باید ببینیم تا چه حد مورد استقبال قرار می گیرد هر چند این موارد به دلیل درخواست بالای خود کاربران اپل بوده است.(قابلیت شخصی سازی میموجی در اپل)
قابلیت شخصی سازی میموجی در اپل

میموجی های جدید اپل در پاییز عرض می شود

جدا کننده

میموجی اپل

Memoji یکی دیگر از اقدامات اپل در راستای شخصی سازی آیفون ها میباشد، همچنین اپل با ارائه این قابلیت خود را از رقبا متمایز کرد. با وجود اینکه با گوشی های سامسونگ شما می‌توانید با کمک واقعیت افزوده ایموجی های متحرک بسازید، شبیه سازی ۳ بُعدی عملکرد چندان قابل قبولی ندارد و سامسونگ در طی معرفی گوشی های سری گلکسی S10 صحبت زیادی در این رابطه به زبان نیاورد. گوگل هنوز ایموجی متحرک خود را معرفی نکرده است و برای رقابت با اپل حرف چندانی برای گفتن ندارد. با این وجود اپلیکیشن هایی مانند Bitmoji هنوز هم در میان کاربران اندروید و iOS محبوبیت دارند.

پاییز امسال، اپل قابلیت‌های جدید را برای شخصی‌سازی میموجی‌ها از جمله مدل مو‌های جدید و ماسک صورت عرضه می‌کند. این شرکت، در تاریخ ۱۷ ژوئیه (۲۷ تیر) در روز جهانی ایموجی، پیش‌نمایشی از این میموجی‌های جدید ارائه کرد.

قابلیت شخصی سازی میموجی در اپل

ه‌روز‌رسانی‌های جدید در میموجی‌ها، ۱۱ مدل موی جدید مانند مدل موی بسته‌شده در بالای سر و موج‌دار را دربرمی‌گیرد. همچنین کاربران می‌توانند رنگ‌ ماسک صورت را تغییر دهند و ۱۹ پوشش سر جدید از جمله روسری و کلاه پرستاری برای میموجی‌ها انتخاب کنند. ماه گذشته در کنفرانس WWDC 2020، اپل ماسک صورت را برای میموجی‌ها عرضه کرد.(قابلیت شخصی سازی میموجی در اپل)

بیشتر بخوانید » فناوری SIP در اپل ایرپادز 3

از طرفی پاییز امسال، ایموجی‌های جدید آیفون مانند غذای مکزیکی تاماله و چای بوبا عرضه می‌شوند و در iOS 14 دردسترس خواهند بود و باید استقبال کاربران را مشاهده کرد

منبع CNET

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *