مرکز تعمیرات گوشی اپل

مرکز تعمیرات گوشی اپل

تعمیرات گوشی اپل

تعمیرات محصولات اپل و گوشی آیفون این روزها کار سختی هست به دلیل ساختار پیچیده و سختی که این شرکت در محصولات خود به کار می برد. تعمیرات آیفون کار غیر ممکنی نیست و شما می توانید با صرف هزینه کمی، تلفن همراه و یا تبلت خود را تعمیر کنید. بهترین اتخاب برای تعمیرات آیفون مراجعه شما به یک مرکز تخصصی تعمیرات تلفن همراه و تبلت است. پردازش تیم، تمامی تجهیزات روز دنیا را در اختیار متخصصان تعمیرات آیفون و تعمیرات اپل قرار داده است، تا بتوانند به بهترین شکل ممکن و در کمترین زمان دستگاه‌های آیفون و دستگاه های اپل را تعمیر و بازسازی نمایند. کارشناسان تعمیرات گوشی اپل، ملزم به حضور در دوره‌های تخصصی تعمیر و بازسازی گوشی‌های آیفون می باشند و آشنایی کامل به دستگاه های اپل را باید داشته باشند.

تعمیرات گوشی اپل

 

 

تعمیرات موبایل ایفون

همچنین به منظور پیشگیری از به‌کارگیری قطعات تقلبی در حین تعمیرات انواع آیفون و تعمیرات اپل ، آرشیوی از قطعات اصل و اورجینال برای تعمیرات آیفون در مجموعه پردازش تیم گردآوری شده است. تعمیرات در مرکز پردازش تیم در دوبخش نعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری صورت می گیرد همچنین تنوع انواع ابزار های تعمیرات موبایل باعث شده بخش بزرگی از خرید ابزارآلات موبایلی توسط دیگر همکاران از مجموعه ما باشد.

مرکز تعمیرات گوشی آیفون و محصولات اپل

همواره در مرکز تعمیرات گوشی اپل پردازش تیم کارشناسان با ترجبه و متخصص در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت و هزینه آماده پذیرش گوشی و محصولات اپل شما همکاران و مشتریان گرامی جهت هرگونه تعمیری می باشد.

مرکز پردازش تیم همواره کلیه تعمیرات خود را گارانتی می کند از این رو کلیه مشتریان گرامی بدون هیچ نگرانی می توانند نسبت به تعمیر محصولات خود نزد این مرکز اقدام کنند همچنین در صورت هر گونه مشکل پدید آمده در زمان اعلامی و درج شده جهت گراانتی برای محصولات تعمیری از جانب ما مجموعه پردازش تیم پاسخگو می باشد. کلیه تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری در مرکز پردازش تیم صورت می گیرد همچنین تعمیراتی از قبیل : تعمیرات انواع آی سی ها مانند ، آی سی وای فای آیفون ، آی سی شارژ آیفون و تعمیرات باتری آیفون و انواع ال سی دی های آیفون و …

تعمیرات تخصصی گوشی آیفون

لازم به ذکر است واحد ارتباط با مشتریان، پاسخگوی تمامی پرسش ها، انتقادات و پیشنهادات مراجعین گرامی هستند. همچنین کیفیت خدمات رسانی به مشتریان در این بخش به دقت کنترل و بررسی می شود تا کاره تعمیرات آیفون و تعمیرات اپل شما به درستی صورت گیرد.

تعمیرات نرم افزاری گوشی آیفون

پردازش تیم با بهره گیری از زبده ترین افراد در بخش تعمیرات تخصصی آیفون کلیه مشکلات نرم افزاری مشتریان گرامی را در صورتی که قابل حل باشند با بهترین کیفیت انجام خواهد داد.

تعمیرات نرم افزاری گوشی آیفون

مشکلاتی که به صورت نرم افزاری ممکن است کاربران این محصولات داشته باشند عبارتند از : اپل آی دی، ریستور کردن رام دستگاه، دانگرید iOS به ورژن قبلی، بروزرسانی دستگاه مشکل صفحه آبی لگ زدن بعد از استفاده بلند مدت از دستگاه, جیلرک و خذف جیلبرک و … باشد که در مرکز پردازش تیم قابل پیگیری و حل می باشد. کلیه موارد گفته شده در مرکز ما امکان بررسی و اعلام جهت حل شدن یا نشدن آن توسط کارشناسان ما می باشد

تعمیرات سخت افزاری گوشی آیفون

کلیه تعمیرات سخت افزاری نیز در مرکز پردازش تیم قابل حل می باشد مواردی از قبیل :

تعمیر و تعویض انواع آی سی آیفون ، تعمیرات باتری ، تعمیرات ال سی دی ها ، تعمیرات بلندگو و اسپیکر ها ، تعمیرات دوربین و سنسور ها مانند اثر انگشت و … توسط مرکز پردازش تیم قابل بررسی و تعمیر می باشد.

تعمیرات سخت افزاری گوشی آیفون

تعمیرات ای سی آیفون

بیشترین ورودی به مرکز پردازش تیم مربوط خرابی هایی است که به دلیل از کار افتادگی یا سوختن آی سی مربوط به آن خرابی باعث از کار افتادن گوشی و یا نقص می شود. معمولا مشکل آنتن که به آی سی آنتن آیفون مرتبط هست که بیشترین میزان خرابی در بین خرابی آی سی های آیفون را دارا می باشد .

انواع ای سی ایفون

تعمیرات ال سی دی و باتری آیفون

عموما بیشترین خرابی ال سی دی های آیفون به دلیل ضربه خوردن یا شکستگی که ناشی از افتادن هست بوده که شاید بتوان با استفاده از یک قاب مناسب از این امر جلوگیری کرد ، همچنین باتری آیفون نیز به دلایل گوناگون که در مقاله تخصصی باتری آیفون می توانید دلایل ، نشانه ها و … را که نشان می دهد باتری شما خراب است را مشاهده کنید.

تعمیرات ال سی دی و باتری آیفون

تماس با مرکز تعمیرات گوشی آیفون پردازش تیم

شما همواره از طریق بخش تماس با ما می توانید جهت استعلام هزینه ها ، ارسال و مشاوره با ما در تماس باشید.

تماس با ما

مدیر