معنی جملات پشت آیفون ها

شاید براتون جالب باشه که بدونید معنی و مفهوم نوشته های پشت آیفون چه هست و به چه کاری می آیند ، در این مقاله برای شما کاملا معرفی میکنیم که مفهوم و معنی هر یک از این نوشته ها چه معنی میدهد.(معنی جملات پشت آیفون ها)

معنی جملات پشت آیفون ها

 

 

معنی جملات نوشته شده پشت آیفون های اپل

جدا کننده

کلمه FCC ID و IC ID

اگر به نوشته‌های ریز پشت آیفون خود دقت کنید، این دو عبارت را پیدا خواهید کرد که در جلوی آن‌ها شماره‌‌های شناسایی دولت درج شده است.
این نوشته‌ها تعیین کننده محصولات خاص دولت‌های آمریکا و کانادا هستند.
به‌طور مثال کلمه BCG و 579C نشان دهنده کمپانی و حروف بعد از این کلمات اشاره به محصولات خاص دولت دارد.

معنی جملات پشت آیفون ها

نوشته IMEI

این کلمه مخفف International Mobile Equipment Identity است. اعداد نوشته شده روبه‌روی این کلمه شماره شناسایی و هویت آیفون شماست و هر آیفونی کد مخصوص به خودش را دارد.
البته می‌توانید با شماره گیری #06#* کد IMEI آیفون خود را مشاهده کنید.
این کد را با کد ثبت شده پشت آیفون‌تان و جعبه موبایل مطابقت دهید. اگر هر دو کد شبیه یکدیگر بودند، یعنی دستگاه شما اصل است!

معنی جملات پشت آیفون ها

 

بیشتر بخوانید » تشخیص رفرش یا ریفربیش و اصلی بودن ایفون

 

علامت FC

این علامت برروی یک‌سری از آیفون‌ها نوشته شده و به‌عنوان یک نشانه از سوی کمیسیون ارتباطات فدرال درج شده و به‌معنای آن است که این دستگاه در آمریکا قابل معامله بوده و می‌توان آن را فروخت.(معنی جملات پشت آیفون ها)

معنی جملات پشت آیفون ها

 

علامت سطل زباله

سطل زباله ای که بر روی آن یک علامت ضربدر کشیده شده بدان معنی است که چون در گوشی شما از باطری مخصوصی استفاده می‌شود که برای محیط زیست خطرناک است، نبایستی آن را دور بیندازید و باید گوشی خود را به مراکز ویژه بازیافت تحویل دهید.

معنی جملات پشت آیفون ها

 

علامت‌های تعجب و C E و عدد 0682

ابتدا علامت تعجب، سپس کد 0682 در وسط و در آخر حرف C E پشت بعضی از آیفون‌ها ثبت شده است.
اگر این سه علامت را در پشت آیفون خود دیدید، یعنی موبایل شما، مجوز فعالیت در کشورهای عضو اتحادیه اروپا را دارد. عدد 0682 هم می‌گوید که این دستگاه مقرارت لازم جهت فروش در اروپا را رعایت کرده است.

معنی جملات پشت آیفون ها

 

شاید دوست داشته باشید » تشخیص شارژر اصلی و تقلبی آیفون

 

حرف S

حرف S بر پشت دستگاه آیفون نیز از زمان عرضه آیفون 6S درج شده و نشان‌دهنده مدل گوشی به‌عنوان سری S آیفون‌ها است.(معنی جملات پشت آیفون ها)

معنی جملات پشت آیفون ها

 

جمع بندی :

به یاد داشته باشید کلیه جملات حروف پشت وسایل الکترونیکی نشانگر مورد خاصی هستند که بهتر است با آنها شوید چرا که ممکن است هنام خرید بسیار به ما کمک کند.

مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *