کابل لایتنینگ به USB-C جدید اپل

کابل لایتنینگ به USB-C جدید اپل

به گفته یکی از تحلیلگران مشهور مسائل اپل با نام مینگ چی‌کو این کمپانی در بسته‌بندی گوشی‌های سری آی‌فون 12 خود هیچ‌گونه ابزارجانبی را عرضه نخواهد کرد. اگرچه در خصوص صحت و سقم چنین نگرشی هیچ‌گونه پاسخ قطعی در دست نیست.(کابل لایتنینگ به USB-C جدید اپل)

کابل لایتنینگ به USB-C جدید اپل

عرضه کابل لایتنینگ به USB-C جدید اپل در رنگ مشکی و سفید

جدا کننده

یک شخص خبرچین با شناسه [email protected] نخستین تصویر از کابل‌های جدید را منتشر نموده است. این کابل‌ها در رنگ‌های مشکی و سفید روانه بازار می‌شوند.

پیش‌تر اپل همراه با آی‌مک پرو 2017 خود یک کابل لایتنینگ مشکی‌رنگ را در اختیار مشتریان قرار داده بود. این کابل برای شارژ کیبورد جادویی (Magic Keyboard) و مجیک موس 2 به‌کار گرفته می‌شد. با این‌حال آی‌فون‌های اپل همواره با کابل لایتنینگ سفیدرنگ روانه بازار شدند. بر اساس گمانه‌زنی‌ها کابل‌های لایتنینگ جدید دقیقا همانند مدل‌های فعلی عرضه شده در بسته‌بندی آی‌فون دارای طول 1.05 متری هستند؛ اما قطر آن‌ها به میزان قابل‌توجهی افزایش یافته و به 3.04 میلی‌متر رسیده است.

کابل لایتنینگ به USB-C جدید اپل

بیشتر بخوانید » قابلیت شخصی سازی میموجی در اپل

کابل لایتنینگ جدید اپل

برخی تفاوت‌های ظریف میان کابل‌های جدید این است که کابل سفیدرنگ فاقد حلقه لاستیکی در قسمت زیرین کانکتور است؛ در حالی‌که مدل مشکی‌رنگ مجهز به چنین حلقه‌ای بوده و ظاهرا قسمت فوقانی آن نیز دارای رنگ‌آمیزی مات است. در حال حاضر صحت و سقم وجود این کابل‌ها یا عرضه آن‌ها به همراه گوشی‌های سری آی‌فون 12 اپل هنوز موردتائید قرار نگرفته است؛ لذا به منظور روشن شدن جزئیات بیش‌تر ناچارا بایستی منتظر بمانیم.

منبع Gsmarena
مدیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *