آموزش اتصال اینترنت آیفون به کامپیوتر

گاهی ممکن است برای شما پیش بیاید که امکان استفاده از اینترنت کامپیوتر را به هر علتی مانند تمام شدن شارژ اینترنت خط تلفن شما یا اختلال از سوی ISP و دیگر موارد را نداشته باشید ، آموزش اتصال اینترنت ایفون به رایانه

ادامه مطلب

تشخیص ال سی دی اورجینال و کپی

ال سی دی یکی از بخش های اصلی هر موبایلی هست و ممکن است بر اثر مشکلاتی یا اتفاقاتی از قبیل شکسته شدن بر اثر ضربه یا افتادن از دست یا سقوط اشیاء روی آنها و یا مواردی مانند آبخوردگی دچار مشکل شوند.

ادامه مطلب

تعویض تاچ ال سی دی ایفون

تعویض صفحه نمایش گوشی ایفون

در این مقاله سعی داریم تا یک برآورد حدودی از هزینه و زمان مورد نیازی که برای تعویض تاچ ال سی دی انواع مدل ایفون را به شما اعلام کنیم بهمراه معرفی تاچ ال سی دی های ایفون و علل خرابی و … با ما همراه باشید.

ادامه مطلب

آبخوردگی برد ایفون

تعمیر برد ایفون آبخورده

یکی از مواردی که گوشی های هوشمند و مخصوصا ایفون ممکن هست با آن برخورد کنید آبخوردگی است که ممکن است بر اثر ریختن مایعات یا سقوط در آنها مانند آب باشد که باید به سرعت تدابیر لازمی را اندیشید.

ادامه مطلب

افزایش طول عمر باتری ایفون

افزایش طول عمر باتری ایفون

شاید برای خیلی از شماها اتفاق افتاده باشد که در جایی باشید که دسترسی به هیچ پاوربانک یا شارژری نداشته باشید و دچار خالی شدن شارژ باتری ایفون خود شده باشید ، باید از روش هایی قبل از خالی شدن باتری بهره ببرید.

ادامه مطلب

تعویض ال سی دی ایفون

تعویض ال سی دی ایفون شاید برای خیلی ها جالب هست که مراحل و یا ابزار هایی که باید در این نوع از تعمیرات استفاده شود چه مواردی هست و یک آموزش مو به مو را نیاز دارند در این مقاله ما این آموزش را به شما خواهیم داد.

ادامه مطلب

برد اورجینال ایفون

برد ایفون

بخش مهم و اعظم یک موبایل برد آن است ، برد در واقع مجموعه ای از قطعات بهم متصل شده مانند آی سی ها بوده که طی اتصالاتی خاصی هستند که وظایفی را بر عهده دارند که به حصول نتیجه سمت کاربر می انجاد

ادامه مطلب

حل مشکل ریستارت ایفون

حل مشکل ریستارت ایفون

یکی از مشکلات شایع و بسیار عذاب آور مشکل ریستارت یا به صورت مداوم و پشت سر هم یا به صورت ناگهانی وسط کار با موبایل هست این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی که اصلی ترین ضربه خوردن هست باشد

ادامه مطلب