آموزش تعمیرات و قطعات

حل مشکل ریستارت ایفون 6

حل مشکل ریستارت ایفون 6

مقدمه :

پیش تر در مقاله “حل مشکل ریستارت ایفون ” به طوری کلی و کامل این ایراد را بررسی کردیم پیشنهاد می کنم این مقاله را به طور کامل مطالعه کنید. که نحوه ایجاد آن و نحوه رفع آن به چه شکل است در این مقاله این مشکل را برای ایفون 6 برای شما شرح خواهیم داد همواره بهترین کار مراجعه به مرکز تعمیرات ایفون هست که ما به عنوان مرکز تخصصی تعمیرات ایفون در خدمت مشتریان و همکاران گرامی هستیم.

دلیل ریستارت گوشی ایفون

به صورت واضح دو دلیل عمده باعث این مورد یعنی ریست موبایل ایفون می شود که ممکن یا به دلیل ضربه به دستگاه باشد یا به دلیل ایراد نرم افزاری باشد که البته مورد اول یعنی ضربه فیزیکی به دستگاه مهمترین و اصلی ترین دلیل restart ایفون هست که یکی از بیشترین مراجعات را به واحد تعمیرات ایفون پردازش تیم را دارد.

رفع مشکل ریستارت ایفون حل مشکل ریستارت ایفون6

عمده دلایل و شاید بتوان گفت دلایل اصلی این مشکل ضربه خوردن دستگاه هست که موجب قطع شدن پایه های سی پی یو دستگاه می شود ، دستگاه پشت سر هم و به طور مدوام ریستارت می کند که هنگامی که دستگاه را به برنامه آیتونز بالا آمده با ارور شایع بین خیلی از تعمیرکاران یعنی ارور 9 مواجه می شود. این ارور ناشی از دو مشکل سخت افزاری می تواند باشد یا مربوط به سی پی یو دستگاه ایفون هست یا مربوط به هارد یا نند آن بوده که در مرحله اول اگر مشکل از سمت cpu ایفون باشد با تراش آن توسط تعمیرکاران مجرب پردازش تیم مشکل حل خواهد شد و در صورتی که از ای سی ایفون یعنی هارد آن باشد با تعویض اصولی و درست در مرکز پردازش تیم قابل تعمیر می باشد.

 

 

 

 

 

ویدئو حل مشکل ریستارت ایفون 6

 

 

 

به عنوان یک مرکز تعمیرات تخصصی ایفون تهران به شما حتما پیشنهاد می کنیم جهت حل مشکل ریستارت ایفون حتما به مراکز معتبر جهت بررسی و رفع عیب دستگاه مراجعه درخواست تعمیر آنلاینکنید چرا که یک مرکز مبتدی از این مشکل عادی و ساده می تواند کلیه اطلاعات را حذف و یا گوشی شما با خاموشی و غیرقابل استفاده شدن روبرو کند ، مجموعه پردازش تیم که به صورت تخصصی نسبت به تعمیر و رفع عیوب دستگاه های ایفون اقدام می کند با کادری مجرب و بهمراه گارانتی خدمات به شما عزیزان آماده دریافت دستگاه های شما می باشد. برای ثبت سفارش تعمیر آنلاین روی تصویر فوق کلیک کنید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *