مطالب

حل مشکل ریستارت ایفون

حل مشکل ریستارت ایفون

راه حل مشکل ریستارت موبایل ایفون

یکی از مشکلات شایع و بسیار عذاب آور مشکل ریستارت یا به صورت مداوم و پشت سر هم یا به صورت ناگهانی وسط کار با موبایل هست این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی باشد در ادامه همراه ما باشید تا با روش حل مشکل ریستارت ایفون و همچنین دلایل این مشکل آشنا شوید.

دلیل ریستارت گوشی ایفون

دلیل ریستارت گوشی ایفون

به صورت واضح دو دلیل عمده باعث این مورد یعنی ریست موبایل ایفون می شود که ممکن یا به دلیل ضربه به دستگاه باشد یا به دلیل ایراد نرم افزاری باشد که البته مورد اول یعنی ضربه فیزیکی به دستگاه مهمترین و اصلی ترین دلیل restart ایفون هست که یکی از بیشترین مراجعات را به واحد تعمیرات ایفون پردازش تیم را دارد.

راه حل های مشکل ریستارت ایفون

عموما به صورت یه کاربر و یوزر عادی می توانید از طریق راه حل های زیر نسبت به حل مشکل ریستارت مدوام یا حین کار گوشی خود اقدام کنید ، ضمن اینکه همواره به یاد داشته باشید قبل از انجام هر کاری باید یک بک آپ از اطلاعات خود بگیرید.

راه حل های مشکل ریستارت ایفونخارج کردن سیم کارت ایفون

شاید در نگاه اول موردی عجیب و ساده باشد ولی گاهی به دلیل اختلال در شبکه های اپراتوری سیم کارت ها ممکن است اختلال و عدم پردازش در گوشی پیش آید که منجر به عدم پاسخ دهی در سیستم عامل شود و با مشکل ریستارت روبرو شوید پس با استفاده از پین مخصوص یکبار سیم کارت را خارج کنید و تست کنید سپس دوباره قرار دهید.

خارج کردن سیم کارت ایفونآبدیت سیستم عامل ایفون

دیده شده است که دستگاه به علت بروز نبودن سیستم عامل آن با مشکل ریست مداوم یا حین کار مواجه می شود ، آبدیت سیستم عامل ها همواره که به صورت دوره ای از سوی شرکت اپل منتشر می شود بر این پایه است که علاوه بر ویژگی های خاص و قابلیت های به روز بتواند به رفع باگ و حفره های مشکل دار در مدل های مختلف پایان دهد. برای آبدیت سیستم عامل خود به قیسمت تنظیمات و سپس آبدیت سخت افزار مراجعه کنید ممکن هست شما به آخرین نسخه بروزرسانی کرده باشید در این حالت آبدیتی برای شما موجود نباشد.

آبدیت سیستم عامل ایفوناختلال یک برنامه

در واقع شما بعد از خرید موبایل ایفون نیاز به یکسری برنامه ها دارید که در فروشگاه برای شما نصب می کنند یا بعا خود شما نصب می کنید ، در موارد نادری دیده شده به دلیل تداخل و اختلالی که یک برنامه ایجاد می کند مشکل ریستارت گوشی ایفون پیش آید پس باید ببینید آیا پس از نصب برنامه ای این مشکل برای شما پیش آمده است یا خیر در این صورت باید نصبت به حذف آن برنامه اقدام کنید و این مورد را تست کنید همچنین می توانید از بخش Setting + Privacy + Diagnostics & Usage وارد اسن بخش شوید و با انتخاب Diagnostic & Usage Data عملکرد برنامه ها را بررسی کنید.

حل مشکل ریستارت ایفون

ریست کردن تنظیمات

ریست کردن تنظیمات

ریست کردن کلیه تنظیماتی که از قبل لحاظ کردین راه دیگری هست که با استفاده از آن شاید بتوان مشکل ریستارت ناگهانی ایفون را حل کرد ، دقت کنید در این حالت کلیه تنظیماتی که لحاظ کردید به حالت کارخانه و اولیه برمیگردد حتما قبل از این مرحله همانطور که در ابتدا گفتیم از موبایل خود بک آپ تهیه کنید. برای بازگشت به تنظیمات کارخانه و اولیه از مسیر زیر اقدام کنید.

Setting + General + Reset + Reset All Settings

 

ریست سخت افزاری و نرم افزاری ایفون

● چگونه آی فون تان را ریست نرم افزاری کنید:
ریست نرم افزاری در واقع به این معناست که دستگاه را مجبور به Reboot نمایید. اولین گام برای اینکار خاموش کردن کامل آی فون است. برای این منظور مراحل زیر را دنبال کنید:

1) به دنبال دکمه ی Wake/Sleep روی گوشی تان بگردید. این دکمه در قسمت بالا و سمت راست دستگاه قرار دارد.ریست سخت افزاری و نرم افزاری ایفون
2) این دکمه را تا زمانی که Slider قرمز رنگ روی صفحه ی گوشیتان نمایان شود نگه دارید.
3) Slider را از چپ به راست حرکت دهید.

اکنون که توانستید گوشی تان را با موفقیت خاموش کنید وقت ریست فرارسیده است.

1) دکمه ای به نام home روی گوشی هست که در پایین ترین قسمت گوشی قرار دارد.
2) هر دو دکمه Sleep/Wake و home را به مدت 5 تا 15 ثانیه نگه دارید.
3) هر دو دکمه را تا زمانی که لوگوی اپل با پس زمینه ی سیاه ظاهر نشده نگه دارید.
4) اکنون دکمه ها را رها کرده و صبر کنید تا گوشی تان بالا بیاید.

حالا دستگاهتان می تواند به صورت عادی بالا بیاید. در این حالت تنظیمات دستگاهتان به تنظیمات کارخانه بازگشته اما موضوع جالب توجه این است که پس از بررسی گوشی متوجه خواهید شد فایل های تان دست نخورده و سالم هستند و هیچ چیزی جایگزینشان نشده است.

● چگونه آیفون تان را ریست سخت افزاری نمایید:
اگر آیفون شما جیلبریک شده یا از نرم افزار Cydia استفاده کرده باشید ریست سخت افزاری خیلی کارساز نخواهد بود، پس مجبورید این مراحل را امتحان کنید:

1) آیفونتان را به کامپیوتر متصل کرده و iTunes را اجرا کنید.
2) هر دو دکمه ی home و Sleep/Wake را باهم به مدت پنج تا پانزده ثانیه نگه دارید.
3) پس از آنکه لوگوی اپل روی صفحه ظاهر شد دکمه Sleep/Wake را رها کنید ولی دکمه ی home را بازهم به مدت پنج الی پانزده ثانیه نگه دارید و به iTunes نگاه کنید و ببینید آیا دستگاه تان را نشان می دهد یا خیر.
4) iTunes گوشی شما را درحال ریکاوری نمایش خواهد داد. روی OK کلیک کنید تا پروسه ی بازیابی ادامه یابد.
5) حال، دکمه ی Shift را نگه داشته و روی Restore کلیک کنید.
6) در این مرحله آخرین ورژن فایل IPSW را انتخاب کنید.
7) هم اکنون، iTunes برای برگرداندن تنظیمات گوشی شما به تنظیمات کارخانه تلاش خواهد کرد.
8) iTunes، همچنین گزینه ای برای بازگردانی داده ها از PC تان و از نسخه های پشتیبان Sync های قبلی فراهم می کند. (هرگاه که اقدام به Sync آیفون با iTunes می کنید iTunes به طور خودکار یک نسخه پشتیبان تهیه می کند.)

راه حل نهایی و آخر

به عنوان یک مرکز تعمیرات تخصصی ایفون تهران به شما حتما پیشنهاد می کنیم جهت حل مشکل ریستارت ایفون حتما به مراکز معتبر جهت بررسی و رفع عیب دستگاه مراجعه کنید چرا که یک مرکز مبتدی از این مشکل عادی و ساده می تواند کلیه اطلاعات را حذف و یا گوشی شما با خاموشی و غیرقابل استفاده شدن روبرو کند ، مجموعه پردازش تیم که به صورت تخصصی نسبت به تعمیر و رفع عیوب دستگاه های ایفون اقدام می کند با کادری مجرب و بهمراه گارانتی خدمات به شما عزیزان آماده دریافت دستگاه های شما می باشد. در ادامه با ما باشید با نحوه رفع عیب ریستارت یکی از مدل های ایفون و همچنین نحوه تماس با مجموعه پردازش تیم

تعمیرات موبایل ایفون

حل مشکل ریستارت ایفون حل مشکل ریستارت ایفون 66

عمده دلایل و شاید بتوان گفت دلایل اصلی این مشکل ضربه خوردن دستگاه هست که موجب قطع شدن پایه های سی پی یو دستگاه می شود ، دستگاه پشت سر هم و به طور مدوام ریستارت می کند که هنگامی که دستگاه را به برنامه آیتونز بالا آمده با ارور شایع بین خیلی از تعمیرکاران یعنی ارور 9 مواجه می شود. این ارور ناشی از دو مشکل سخت افزاری می تواند باشد یا مربوط به سی پی یو دستگاه ایفون هست یا مربوط به هارد یا نند آن بوده که در مرحله اول اگر مشکل از سمت cpu ایفون باشد با تراش آن توسط تعمیرکاران مجرب پردازش تیم مشکل حل خواهد شد و در صورتی که از ای سی ایفون یعنی هارد آن باشد با تعویض اصولی و درست در مرکز پردازش تیم قابل تعمیر می باشد.

 

 

 

 

 

قیمت و خرید ای سی هارد ایفون 6

ای سی نند ایفون 6

هارد و حافظه موبایل ایفون مدل 6 در ظرفیت های مختلف در مجموعه پردازش تیم با بالاترین کیفیت و و اصلت فیزیکی قطعه و همچنین با ضمانت معتبر موجود بوده شما می توانید جهت مشاهده قیمت و مشخصات حافظه های مختف هارد این مدل از آیفون رو ظرفیت مورد نظر کلیک کنید.

 

 

 

 

 

 

ویدئو حل مشکل ریستارت ایفون

تماس پردازش تیم

درخواست تعمیرات موبایل

برای ثبت درخواست تعمیرات موبایل کلیک کنید

شما می توانید از بخش درخواست آنلاین مشاوره و تعمیرات ایفون یا از طریق پل های ارتباطی  زیر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و با عنوان کردن مشکل دستگاه خود به طور رایگان مشاوره بگیرید و بسیار راحت تر از آنچه فکر کنید مشکل شما به سادگی در مرکز پردازش تیم حل شود.

تلفن تماس :

بخش فروش ( تماس و واتساپ) : 02166754221 —- 09128149567

بخش خدمات ( تماس و واتساپ) : 02166754514 —- 09125864023

ایمیل : [email protected]

 

 

 

 

نوشته های مشابه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *