بازی آیفون و آیپد

معرفی بهترین بازی های استراتژیک آیفون و آیپد | سری سوم

معرفی بهترین بازی های استراتژیک آیفون و آیپد | سری سوم

به خدمت گرفتن نیروها و فرماندهی آنها جهت ساخت پایگاه ها و مواضع و دستورات حمله دفاع و دیگر دستورات به آنها از شما یک رهبر میسازد که باید به دقت در این امر مهم بتوانید موفق باشید ، در بازی های استراتژیک نقش رهبری بسیار مهم است که باید از کلیه ظرفیت ها به نحو احسن استفاده شود.(معرفی بهترین بازی های استراتژیک آیفون و آیپد | سری سوم)

معرفی بهترین بازی های استراتژیک آیفون و آیپد | سری سوم

 

 

بهترین بازی های استراتژیک برای آیفون و آیپد

جدا کننده

بازی استراتژیک Battleplans

چرا همیشه دشمن هجوم بیاورد و بعدش به فکر دفاع باشید؟ اینبار نوبت شماست! دشمن را با خاک یکسان کنید، آنچنان که راه خانه فراموشش شود.
‏ Battleplans یک بازی استراتژیک می باشد که نبردی فانتزی را رقم خواهد زد، قهرمان شوید و فرماندهی خود را به رخ دیگران بکشید.

  • ‏ از فضای با مزه این بازه حتماً لذت خواهید برد.(معرفی بهترین بازی های استراتژیک آیفون و آیپد | سری سوم)

معرفی بهترین بازی های استراتژیک آیفون و آیپد | سری سوم

اپل استور

 

بازی Wild Beyond

وقایع بازی Wild Beyond در کهکشان‌ها جریان دارد و کاراکتر‌های آن به فرقه و کلاس‌های مختلفی تعلق دارند. بازی مذکور در حال حاضر برای دستگاه‌های آیفون در دسترس است و به زودی برای اندروید نیز منتشر می‌شود. کاربران در جریان بازی هدایت یکی از ژنرال‌های سه فرقه را بر عهده می‌گیرند و در مقابل حریف و دشمنان خود قرار می‌گیرند.

معرفی بهترین بازی های استراتژیک آیفون و آیپد | سری سوماولین ارتش این بازی با نام Legion معرفی شده است که در واقع یک ارتش با تکنولوژی‌های مدرن است. در آن سو فرقه Ascension نیز یک گروه فانتزی با المان‌های علمی تخیلی است و در انتها فرقه عجیب و غریبی با نام Rogue نیز در بازی حضور دارد.

اپل استور

 

بازی استراتژیک The Bonfire: Forsaken Lands

The Bonfire Forsaken Lands : نام یک بازی استراتژیک جدید است که در سبک بازی های بقا به شمار می رود که در آن امکان ساخت ، کشف و پیشه وری گنجانده شده است و بازیکنان باید پایگاه خود را در شبی تاریک بنا کنند تا بتوانند از حملات هیولا های مختلف در شب جلوگیری کنند و پایه گذار یک تمدن جدید برای خود باشند تا بتوانند با تمدن های دیگر به تجارت بپردازند و اسرار مختلفی را کشف کنند. همچنین می توانید برای تغذیه مردم و محافظت از آن ها به استخدام نگهبانان و کشاورزان بپردازید تا از حمله های گوناگون جان سالم به در ببرید و بتوانید بقای خود و تمدن خود را حفظ کنید.

معرفی بهترین بازی های استراتژیک آیفون و آیپد | سری سوم

 

اپل استور

 

بازی Xenowerk Tactics

Xenowerk Tactics بازی جدید و سرگرم کننده است که باید به نوعی آن را ادامه Xenowerk دانست. نسخه جدید با محتوایی فوق العاده، آماده شده تا توانایی های علاقه مندان به سبک استراتژیک را به چالش کشیده و آنها را برای مدتی درگیر خود کند. اما داستان بازی، گیم پلی قرار است تا بازیکنانش را به ماموریت جذاب ارسال کند، شما عضو تیم اظطراری شرکتی هستید که در اعماق قطب جنوب، آزمایشگاهی سری دارند. به تازگی در آزمایشگاه اتفاقاتی رخ داده است و شما به همراه تیمی حرفه ای باید قبل از همه به منطقه مورد نظر رسیده و علت را جستجو شده و در نهایت بقایا را طبق دستورات نابود سازید.(معرفی بهترین بازی های استراتژیک آیفون و آیپد | سری سوم)

معرفی بهترین بازی های استراتژیک آیفون و آیپد | سری سوم

اپل استور

بیشتر بخوانید » معرفی بهترین بازی های استراتژیک آیفون و آیپد | سری اول

بیشتر بخوانید » معرفی بهترین بازی های استراتژیک آیفون و آیپد | سری دوم

بیشتر بخوانید » معرفی بهترین بازی های ترسناک آیفون و اندروید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *