تعمیرات موبایل آیفون

مجموعه پردازش تیم به عنوان مرکز فوق تخصصی تعمیرات موبایل آیفون روزانه بسیاری از سفارشات را که مربوط به بخش تعمیرات هست دریافت می کند ، این سفارشات با مشکلات مختلفی که اعلام می شوند در این مرکز مورد بررسی عیب یابی و تعمیر قرار می گیرد. در این مجموعه کلیه خدمات تعمیری و قطعات موبایل آیفون با بهترین کیفیت و بالاترین رضایت به مشتریان و همکاران عزیز ارائه می شود.

✅ کلیه خدمات تعمیر در این مرکز شامل گارانتی یک ماهه می باشد که با هولوگرام شرکت ثبت و درج می شود لذا می توانید با خیال راحت نسبت به تعمیر دستگاه خود نزد مجموعه پردازش تیم اقدام کنید.

آموزش تعمیرات موبایل آیفون

آموزش تعمیرات موبایل ایفون

به طور کلی آموزش تعمیرات موبایل برای کلیه برند ها باید در سطحی معقول و بسیار با کیفیت اراده شود چه به صورت عملی چه به صورت تئوری چرا که شناخت قطعات و بحث تئوری تعمیرات موبایل آیفون خود یک بحث بسیار تخصصی هست و جدا از بحث دانش فنی برای عیب یابی و کار روی برد موبایل باید شما قدرت تحلیل مدارات نقشه خوانی و موارد مربوط به مبحث تئوری هست و در واقع بخش فنی و خارج از کار روی برد هست را به صورت کاملا دقیق و تخصصی یا بگیرید.

تئوری تعمیرات موبایل آیفون

نقشه خوانی به عنوان تئوری ترین بخش آموزش ها هست که بسیار به بخش عملی وابسته هست و بلعکس ، شما با فرا گرفتن این بخش در واقع به کلیه بخش های برد آشنایی پیدا می کنید و در واقع ریز و درشت مسیر های برد جلوی دست شما قرار می گیرد و نقطه مخفی و ناخوانا و گنگ برای شما در برد نمی ماند.

سرفصل های آموزش تعمیرات موبایل آیفون

1-مبانی الکترونیک(آنچه از علم الکترونیک در تعمیرات موبایل کاربرد دارد)
2- قطعه شناسی و کاربرد قطعات
3- نقشه خوانی و مسیریابی
4- نحوه بسته شدن قطعات در مدار
5- یادگیری تست های مختلف مولتی متر برای انواع قطعات
6- جریان شناسی و عیب یابی با استفاده از منبع تغزیه
7- عیب یابی با استفاده از دوربین حرارتی
8- 3utoolsعیب یابی با استفاده از نرم افزار
9- باگ های مدل های مختلف
10- ایراد های شایع
11- شناخت ارورهای آیتونز
12- تشریح مدارات مختلف آیفون
13- سولوشن های تعمیراتی
14- پروگرم هارد
15- فلش و آپدیت

این بخش با درج ویدئو هر بخش آبدیت می شود…

نکات :

1 – کلیه آموزش ها دارای یکسال پشتیبانی رایگان هست که برای اولین بار در حرفه تعمیرات گوشی ایفون در مجموعه پردازش تیم این مورد مشاهده می شود و شما در صورت وجود هرگونه مشکل در هنگام تعمیرات می توانید تا یکسال سوالات مربوطه را پرسیده و به طور رایگان مشاوره و پشتیبانی بگیرید.

2 – کلیه دوستانی که برای ثبت نام در بخش اموزش تعمیرات موبایل ایفون اقدام می کنند باید توجه داشته باشند که در این مرکز آموزش به افرادی که سطح تعمیرات و یا آشنایی ابزار تعمیرات آنها به حد معقول و حدودی نباشد امکان شرکت در این آموزش ها را ندارند و در واقع شما باید حداقل آشنایی با تعمیرات موبایل(منظور آشنایی با آی سی های برد و …) و البته ابزار تعمیرات موبایل مانند هیتر ، هویه و … می باشد را داشته باشند از این رو ما آموزش برای افراد مبتدی و صفر در تعمیرات موبایل نداریم.

اسکان هنرجویان تحت آموزش

همواره یکی موارد و مشکلاتی که اغلب هنرجویان با آن روبرو هستند مورد اسکان و جای خوب تا اتمام کلاس های آموزشی هست ، چرا که هنرجویان این مجموعه از استان و شهرهای مختلف ایران به ما مراجعه می کنند و صرفا به یک محدوده و منطقه خاص محدود نمی شوند. در مجموعه پردازش تیم امکان اسکان به صورت خاص و زیر نظر مجموعه وجود ندارد ، ولی ما به شما بهترین و نزدیک ترین مراکز خوابگاهی به مرکز تعمیرات موبایل آیفون پردازش تیم را معرفی می کنیم مراکزی که در فاصله چند دقیقه ای از مجموعه پردازش تیم قرار دارند.(آموزش تعمیرات موبایل آیفون)

نزدیک ترین خوابگاه به مجموعه پردازش تیم خوابگاه حافظ(پرنیا) می باشد که در زیر اطلاعات آن قرار داده شده :

خوابگاه آقایان . با امکانات کامل. با قیمت مناسب. دو و چهار و هشت تخته. کاملا بازسازی شده.دسترسی آسان به مترو و بی آر تی. یخجال و کمد در تمام اتاقها. اتاقهای بزرگ و کاملا نورگیر

آدرس : خیابان حافظ پایین تر از جمهوری. انتهای پل حافظ . کوچه امیری . پلاک 11

شماره تماس : 09058303248

خوابگاه در تهران

خوابگاه شهید دمساز :

مرکز تهران ،، چهار راه ولیعصر

تلفن : 02166700499

خوابگاه شهید دمساز :

همچنین با مراجعه به لینک زیر می توانید کلیه خوابگاه های استان تهران را با شرایط و بهمراه تصاویر خوابگاه و آدرس و شماره های تماس مشاهده کنید

خوابگاه های استان تهران

ثبت نام و رزرو در کلاس های آموزش تعمیرات آیفون

شما همراهان و هنرجویان گرامی همواره از طریق پل های ارتباطی در دسترس می توانید با ما در تماس باشید و در صورتی که سوالی دارید نیز می توانید با تماس با واحد خدمات ما از مشاوره رایگان بخش خدمات ما بهره ببرید و بدین شکل نیز می توانید نسبت به ثبت نام و رزرو وقت مناسب جهت شرکت در کلاس های آموزش تعمیرات گوشی ایفون مجموعه پردازش تیم اقدام کنید.

ارتباط با ما :

مراجعه حضوری

تهران، خیابان جمهوری، جنب پاساژ علاءالدین، پاساژ بزرگمهر، طبقه 3، واحد 114

بخش خدمات ( تماس و واتساپ) : 02166754514 —- 09125864023

ایمیل : [email protected]